Studia w czasie epidemii koronawirusa

W nawiązaniu do ostatnich decyzji MNiSW, informujemy iż z uwagi na trwającą pandemię COVID-19, przedłużamy do 24 maja 2020r zawieszenie wszystkich zajęć prowadzonych w Szkole BioPlanet. Do 20 maja doktoranci zostaną poinformowani (pocztą elektroniczną i wpisem na stronie www szkoły) o możliwym przedłużeniu lub skróceniu terminu zawieszenia zajęć. Prosimy o pozostawanie w kontakcie (via e-mail) z promotorami, by na bieżąco uzgadniać możliwości i zakres prac możliwych do wykonania dla potrzeb rozpraw doktorskich.

Słuchacze wykładów „Evo-devo” proszeni są o pozostawanie w kontakcie z wykładowczynią, w celu otrzymywania dalszych materiałów do zajęć pierwotnie przewidzianych do przeprowadzenia w okresie zawieszenia.